UAB „OMBERG GROUP” SVETAINĖS BAJORULAJOS.LT

SLAPUKŲ POLITIKA

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 m. spalio 21 d.

1. Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“.

2. Kodėl jūs naudojate slapukus?

Mes naudojame slapukus:

 • analizuoti kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine;
 • stebėti mūsų svetainės lankomumo pokyčius
 • kurti efektyvesnę rinkodarą;
 • įsiminti Jūsų slapukų pasirinkimus.

3. Kokių tipų slapukai gali būti?

 • (a) Griežtai privalomi slapukai
  Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.
 • (b) Analitiniai slapukai
  Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.
 • (c) Funkciniai slapukai
  Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.
 • (d) Reklaminiai slapukai
  Reklaminiai slapukai naudojami rodyti daugiau įdomių skelbimų, kurie labiau atitinka jūsų interesus, arba apriboti skelbimų skaičių tose pačiose skelbimų parodose jūsų lankomoje svetainėje. Šis slapukų tipas taip pat naudojamas kampanijos efektyvumui įvertinti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant atsiminti, ką veikėte interneto svetainėje.

4. Kokius slapukus naudojame mes?

Mes naudojame šiuos slapukus:

SLAPUKO KATEGORIJA SLAPUKO PAVADINIMAS SLAPUKO GALIOJIMO LAIKAS SLAPUKO TIKSLAS
Griežtai privalomi slapukai CookieConsent 1 metai Išsaugo naudotojo sutikimo su slapuku būseną.
Reklaminiai slapukai _fbp 3 mėn. Naudoja „Facebook“, kad vartotojui pateiktų reklaminius produktus, pvz., trečiųjų šalių rekalminius pasiūlymus realiuoju laiku.
Reklaminiai slapukai ads/ga-audiences 1 sesija Naudoja „Google AdWords“, kad pakartotinai sudomintų lankytojus, kurie, atsižvelgiant į lankytojų elgesį internete, gali tapti potencialiais klientais.
Reklaminiai slapukai tr 1 sesija Naudoja „Facebook“, kad vartotojui pateiktų reklaminius produktus, pvz., trečiųjų šalių rekalminius pasiūlymus realiuoju laiku.
Analitiniai slapukai _ga 2 metai Stebi unikalų vartotojo ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims rinkti apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine.
Analitiniai slapukai _gat 24 val. Naudoja „Google Analytics“, kad sumažintų užklausų dažnį.
Analitiniai slapukai _gid 24 val. Stebi unikalų vartotojo ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims rinkti apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine.

5. Kaip galiu valdyti slapukus?

Galite kontroliuoti slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus. Dėl daugiau informacijos prašome patikrinti naudojamos naršyklės kūrėjo interneto puslapį.

Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai gali paveikti ir kitas jūsų lankomas svetaines.

Pasiūlymas

Susisiekite

Nepavykus užpildyti kontaktų formos, susisiekite su mumis tel. nr.

+370 682 11050